Akce zima

ZIMNÍ PLAVÁNÍ NEMOCEM ZABRÁNÍ

Pokud si od nového kurzu od 14. 11. zakoupíte 26 lekcí v hodnotě 5 590 nebo od 2.1.2017- 27 lekcí, získáváte několik výhod!

1) 10% slevu na následující kurz (6, 11 nebo 16 lekcí) 

2) 5 x vstup na volné rodinné plavání, vždy pro 4 osoby Volné vstupy platí po dobu trvání kurzu (od 14. 11. 2015 do 15. 5. 2017) a vztahují se nejvýše na 4 osoby. Konkrétní doba se vybírá z aktuálních termínů volného plavání a rezervuje se dopředu telefonicky nebo osobně.

3) 3 lekce cvičení pro děti a jógy

Stejně jako u mnoha jiných dovedností je i při výuce plavání důležitá pravidelnost a vytrvalost. Z mnohaletých zkušeností víme, že pokud se nácvik na několik měsíců přeruší, dítě některé naučené dovednosti zapomíná, odvykne větší vodní ploše a hloubce a tím stagnuje v dalším vývoji nebo se dokonce vrací na předchozí úroveň. Často bývá důvodem přerušení výuky plavání strach z nachlazení a jiných nemocí v zimních měsících. Při dodržování určitých zásad aklimatizace, pokud možno podporovaných postupným pravidelným otužováním, je plavání pro děti velmi vhodnou celoroční aktivitou. Aklimatizace je nezbytná zejména během zimy. Po důkladném osušení hlavy a zvukovodů by děti měly být alespoň půl hodiny v místnosti s pokojovou teplotou, aby se organizmus lépe vyrovnal s mrazivou venkovní teplotou. Snižuje se tak následné prochlazení organizmu a sliznic dětí. Pohyb ve vodě společně se správným postupem otužování buduje imunitní systém, který děti efektivně ochrání i během chladného počasí.