Jak si omluvit a nahradit lekce

OMLOUVÁNÍ LEKCÍ PLAVÁNÍ 

Prosíme rodiče omlouvejte si své lekce, pokud víte , že nemůžete přijít.

Pro omlouvání lekcí využívejte prosím přednostně systém nebo sms, momentálně jsme dost vytíženi a nemusíte se vždy dovolat a lekci již pak nelze omluvit. Děkujeme.

Každou řádně omluvenou lekci si můžete nahradit.

Lekce si můžete omlouvat v Přihlásit, viz odkaz u ikonky v záhlaví stránky, nebo zasláním sms na číslo 604 344 219.

Na sms neodpovídáme. Prosíme, pokud s námi nepotřebujete řešit nic jiného, netelefonujte kvůli omluvě. Omlouvat se tímto způsobem můžete i o víkendu.

Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné, abyste se omlouvali vždy dopředu, nejpozději však večer před tím, než máte plavat! Čím dříve nám dáte vědět, že se nemůžete zúčastnit, tím lépe pro rodiče, kteří shánějí náhradu. Berte toto prosím v potaz, i vy jednou budete shánět náhradu. Zaplacené kurzovné lze vrátit v plné výši pouze tehdy, bude-li o vrácení požádáno do 7 dnů před zahájením první lekce.

Po zahájení kurzu se peníze nevracejí, ani nepřevádějí do dalších kurzů. A to ani v případě nemoci, dovolené atd. Řádně omluvené lekce lze po domluvě nahradit, ale pouze souběžně se zaplaceným kurzem.


To znamená, že když si chcete vybrat lekce, ze kterých jste se řádně dopředu omluvili, musíte někdy přijít 2x i vícekrát v týdnu. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní hodinu. Když jste se například nemohli se svým děťátkem zúčastnit tří lekcí z kurzu, který jste zaplatili a nestihnete si již vybrat omluvené lekce v tomto kurzu, nahradíte si tyto hodiny souběžně s kurzem následujícím, pokračujete-li dále nebo až se znovu rozhodnete pokračovat. Jestliže si však nechcete momentálně koupit další kurz, musíte počkat i s vybíráním náhrad.


Náhrady Vám u nás budou evidovány až do té doby, než se rozhodnete zaplatit svému dítěti další kurz, při kterém si je můžete vybrat. Platí zde však půlroční doba ode dne, kdy se konala omluvená lekce, během které si můžete omluvenou lekci nahradit. Po uplynutí této doby nárok na náhradu zaniká. Nelze chodit pouze na náhradní lekce, aniž byste měli současně zaplacený kurz.

Rezervace náhrad

Náhrady za své řádně omluvené lekce si rodiče hledají pod odkazem Přihlásit, domlouvají osobně s instruktorkou na recepci v plavání nebo telefonicky.

Pokud Vám instruktorka sdělí, že momentálně není nikdo omluvený a tudíž nemůže žádnou náhradu nabídnout, je potřeba, aby se rodiče dotazovali na náhradu telefonicky několikrát v průběhu týdne, nejlépe den předem. Pro provedení internetové rezervace se rodič nejprve musí dle návodu zaregistrovat na jméno dítěte. Pak si může hledat možnosti náhrad a provádět náhradní rezervaci sám přes internet. (Zarezervovat náhradu vám půjde jen v tom případě, že máte v plavání všechny své lekce/kurzy uhrazené).

Jak se zaregistrovat na našich stránkách, abyste si mohli vybírat a zadávat náhrady sami:

  • Uživatelské jméno - zvolíte si libovolně sami
  • Příjmení dítěte
  • Jméno dítěte
  • Datum narození (ve tvaru dd.mm.yyyy)
  • Email
  • Tyto údaje musí být shodné s těmi, které jste uvedli do přihlášky.

Pokud jsou všechna místa obsazené, nenabídne se vám žádná možnost. Náhrady je možné si rezervovat vždy jen v aktuálním kurzu-tj. 5 týdnů. Po přihlášení - uvidíte kurzy, které jste měli a máte zaplacené (přesné označení kurzu) a své omluvené lekce, u kterých se nabízí možnost -> NAHRADIT -> nabídnou se vám všechny volné termíny pro věk vašeho dítěte a vy si vyberete. Pokud je dítě mladší jednoho roku, dodržujte prosím doporučení, ve kterém kurzu můžete nahrazovat. Kdy se Vám nepodaří náhradu rezervovat: když nemáte zaplacený kurz nebo nemáte doplacený kurz.

Duhový ráj