Letní pobyt pro rodiny s dětmi

 

 

Letní pobyt pro rodiny s dětmi - Hotel Svratka

Kdy: 30.7. - 5.8. 2017

Kde: Hotel Svratka

VOLNÉ DVA POKOJE!!!

Pobyt je vhodný pro děti již od tří měsíců do 10 let.

Zbyvají už jen tři chatičky a máme pár posledních volných pokojů.

LETNÍ POBYT PRO RODINY S DĚTMI PLAVÁNÍM, CVIČENÍM A AQUAEROBICEM 

Pojeďte s námi na Vysočinu užít si krásné přírody a čerstvého vzdoušku tentokrát s kouzelným sluchátkem a dvěma nerozlučnými kamarády!

 

Hotel Svratka se nachází v překrásné přírodě Českomoravské vrchoviny, která je známá svoji čistotou ovzduší. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí příjemně strávené chvíle pro jednotlivce, skupiny a rodiny s dětmi.  Ubytování je možné v prostorných komfortních pokojích. Pro méně náročné pak v hotelových chatkách za nižší cenu. Pokoje i chatky jsou vybaneny vlastním sociálním zařízením. Hotel disponuje velmi kvalitní gastronomií, kavárnou, barem, bazénem, saunou, hernou pro děti, krytým minigolfem, golfovým trenažérem a sluneční terasou. Hotel je plně bezbariérový. 

Děti se mohou těšit na intenzivní kurz plavání s rodiči dvakrát denně. Ve vodě je vždy zkušená instruktorka, která má připraveny lekce tak, aby děti za týden udělaly velké pokroky, jak v plaveckých dovednostech, tak i v potápění. Vše probíhá hravou formou, která je pro děti právě tou nejefektivnější. Jako motivace jsou používány pestrobarevné pomůcky a hračky různých tvarů a materiálů, lekce je plná písniček, říkadel a her.

Bohatý program je určen pro děti již od osmi měsíců – plavání, cvičení, masáže, vycházky do přírody, pro větší děti jsou připravené různé výtvarné činnosti, spousta soutěží a nebude chybět ani tradiční, a u dětí velmi oblíbené muzicírování s dětskými hudebními nástroji. Celým pobytem provází vždy tematicky vybrané pohádkové postavy, se kterými děti prožijí nejrůznější dobrodružství. Každý večer jim tito kamarádi zahrají pohádku na dobrou noc a někteří odvážlivci z řad diváků si budou moci ve večerníčku i zahrát.

 

V ceně je zahrnuto:

 • 2x denně lekce plavání pro děti
 • 1x denně lekce cvičení pro děti s rodiči
 • sportovní a zábavný program pro děti i rodiče v herně nebo okolí hotelu (hry a souteže, výtvarná činnost, hrané pohádky - večerníčky, karneval, stezka odvahy, apod.) veden našimi instruktorkami
 • mini kurz baby masáží
 • aquaerobic s hlídáním dětí
 • strava, ubytování a poplatek obci
 • příplatek za nadstandardní vyhřátí bazénu na 30°C
 • herna pro děti, s celodenním volným přístupem
 • dětské hřiště, fit hřiště pro dospělé
 • krmící židličky
 • pojištění CK proti úpadku
 • DPH 
 • parkování, wifi, krytý minigolf, stolní tenis, multifunkční hřiště a další

 

Co nabízí blízké okolí?

Hotel nabízí půjčovnu kol a koloběžek,  cyklostezky se širokou škálou obtížnosti a tipy na turistické výlety do okolí. Pohádková vesnička v Podlesí,  skalní  útvary Čtyři palice, Zkamenělý zámek, Milovské Perničky,

Čtyři palice, japonská zahrada ve Sněžném, plastiky Michala Olšiaka (Houby, Káně, Hamroň, Zubr, Charlie Chaplin, Hejkal Pepino, Krbový mužík a další).

Rezervace místa

Pokoje si můžete rezervovat u instruktorů z Plaváčku. Smlouva se odevzdává na tř. Gen. Píky 11, kde se také hradí v hotovosti cena pobytu.

Cenu pobytu je třeba uhradit do týdne od rezervace.

 

Kontakt: 604 344 219, 733 195 054, info@plavacci.com