Letní příměstské tábory v létě 2017 a pobytový tábor na Hálově mlýně.

Příměstské tábory už proběhly a parádně jsme si je užili. Těšíme se na vás děti i v příštím roce 2018.

Hálův mlýn, Lažánky - 22.- 28.7.2017 - již proběhl a všichni jsme si ho přes nepřízeň počasí moc užili!

Za rok se těšíme - 22.-28.7.2018

 

Tábor vhodný pro děti s jakoukoliv dietou!

"KUKYHO DIVOTVORNÝ LES A JOGÍNCI"

Děti se mohou těšit na týden plný dobrodružství, poznávání přírody, legrace a jógy.Táboru bude velet kapitán Hergot a krotit ho bude ve svých povelech Kuky. Společně budou poznávat les a bojovat s Pytlíky a jinými nástrahami. Každý den budeme cvičit jógu. Díky józe se naučíme nejen odpočívat a relaxovat, ale i jednotlivé pozice pro protažení a soustředění. Budeme s dětmi také trénovat  rozpoznávání, zvládání emocí a obtížnějších situací.

Rekreační středisko se nachází v nádherném prostředí parku Údolí Bílého potoka, které se táhne od Veverské Bítýšky až k Velké Bíteši. Zahrnuje téměř 15 km dlouhý úsek toku Bílého potoka v sevřeném malebném údolí. Děti čeká týden dobrodružství uprostřed přírody s novými kamarády a dospěláky, co si nezapomněli umět hrát.

Ubytovaní budeme v chatkách, sociální zázemí bezprostředně u chatek a stravovat se budeme v restauraci v areálu. Když nám bude počasí přát, čeká děti každodenní plavání a řádění ve venkovním bazénu.

 

NA CO SE DĚTI MŮŽOU TĚŠIT?

- budíček a rozcvičky

- jóga

- stezka odvahy, noční hry

- za pěkného počasí řádění v bazéně a lekce plavání

- dobrodružné hry a dovednosti přežití v přírodě

- večery s kytarou u ohně

- spaní pod širákem

- na nové kamarády a zážitky

 

V ceně tábora je ubytování, plná penze, celodenní pitný režim, program a pomůcky, lekce plavání za hezkého počasí

Plná penze – možno domluvit dietu pro celiaky, vegetariány i vegany (nutno uvést do přihlášky).

 

Letní příměstské tábory 2017

 

Červenec 17.-21.7.

"MÁME RÁDI ZVÍŘATA" - příměstský tábor s plaváním pro děti od 5 - 12 let (po domluvě i pro čtyřleté děti) - již proběhl

Opakujeme úspěšné téma, kde se děti mohou těšit na týden plný objevování, zvířátek, legrácek a dobrodružství a dokonce na výlet na cvičák "Na Ostrově" kde si vyzkouší s pejsky agility. Každý den děti čeká lekce plavání.

Srpen 14. 8. - 18. 8. 2017

"TROLLOVÉ" - příměstský tábor s plaváním pro děti od 5 - 12 let (po domluvě i pro čtyřleté děti) - již proběhl

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni. Ti si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. A tak se děti mohou těšit na zatroleně úžasný týden s princeznou Poppy a trolem Větvíkem plný legrace a zábavy, ale i dobrodružných výprav za Bergeny. Každý den děti čeká lekce plavání.

 

Letošní oba příměstské tábory mají zázemí v Orlovně v Husovicích, Vranovská 93 - http://www.orelhusovice.cz/o-nas/  kde se děti mohou těšit na nádhernou velkou zahradu s hracími prvky a tělocvičnu. Provoz je od 7:45 do 16:30 hod v prostorách Orlovny.

Předávání dětí probíhá ráno 7:45 - 8:00 hod na tř. Generála Píky 11, kde proběhnou lekce plavání. Odpoledne si děti vyzvednete v Orlovně na Vranovské 93 v 16.00 hod.

Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku, zahrada Orlovny je umístěna ve vnitrobloku, takže je úplně odříznuta od ruchu ulic a silnic. Má spoustu herních prvků - hřiště, lezecký jehlan, pískoviště, lanovku. Děti se během tábora mohou těšit i jednu noc v Orlovně s táborákem . Naše příměstské tábory jsou s plaváním, což je jedinečná příležitost pro děti se naučit základy plavání nebo se v plavání zdokonalit během krátké doby. Každodenní lekce plavání jsou velmi efektivní.

Na našich táborech jsou obvykle na 15 dětí 2 lektoři.

Zajišťujeme zdravé bezmasé obědy. Svačiny rodiče chystají dětem sami.

Nejpozději týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Tábory si můžete rezervovat u lektorů z Plaváčků nebo na: 604 344 219, info@plavacci.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení celé částky a odevzdání potvrzení od lékaře, že se dítě může tábora účastnit. Všechny formuláře Vám můžeme poslat mailem. Cenu tábora je třeba uhradit do 7 dnů od přihlášení a odevzdat vyplněné dokumenty. Cena tábora je 2990,-  Kč.