Jak to na pobytu vypadá

Pobyty pro rodiče s dětmi s CK Plaváčci Brno!

Máte raději aktivní než pasivní dovolené? Nabízíme příjemné řešení.

CK Plaváčci Brno pořádá týdenní dovolenou pro rodiny s dětmi, která je vždy tematicky zaměřená na určitou pohádku nebo večerníček. Pobyty pořádáme v krásných čistých přírodních oblastech Vysočiny (Bystré u Poličky, Svratka), Orlických hor (Deštné) nebo Jeseníků. Jedná se o hotely a penziony, které jsou k pobytu s dětmi uzpůsobeny a vybaveny (herna, pokoje s postýlkami, krmící židličky, strava atd.). V každém ubytovacím zařízení je bazén vhodný k plavání rodičů s dětmi.

A jak takový pobyt pro rodiče s dětmi vypadá?

Co tam po dobu celé dovolené "vyvádíme"? Dvakrát denně máme kurzy plavání, děti jsou rozděleny dle věkových kategorií. Děti si díky tak intenzivnímu plavání zdokonalí plavecký styl, nebo mohou překonat určitou nejistotu či blok. Prospěje to nejen dětem, ale i rodičům. V kurzech plavání zařazujeme i potápění rodičů a společné plavání s dětmi. Během pobytu nás navštíví pan fotograf (znáte ho z Brna z našich bazénů), který natočí plavání nad i pod vodou. Mezitím si jdeme zacvičit a opět k tomu přizveme rodiče - při společných cvicích zažijeme mnoho legrace.

Cvičení dětí s rodiči probíhá na pobytech v teplých měsících venku, abychom se co nejvíce provětrali a v zimě v prostorných hernách. Lenošit není kdy, protože ve zbylých chvílích "výtvarničíme". K dispozici máme nejrůznější pomůcky od papíru, přes barvičky, látky až k modelovací hmotě. Dle námětu "plavacích tet", jež o Vás po celou dobu pobytu pečují, zkoušíme vyrábět různé drobné předměty, dekorace atd. Pokud zbývá dostatek sil, utíkáme ven na procházku nebo dvakrát za týden na baby masáže (kdy rodiče masírují své děti). Během pobytu každý den po večeři již netrpělivě očekáváme "online večerníček" hraný plavacími tetami. Po něm následují dětské soutěže, kde se "bojuje" o body, aby mohlo být na konci pobytu vyhlášeno a odměněno nejlepší družstvo dětí a rodičů. Vyhlášení probíhá na závěrečném karnevalu.


Program pobytu je pestrý, sami pak rozhodujete, zda absolvujete všechno podle denního plánu od kurzů plavání až po večerní soutěže nebo si vyberete jen některé aktivity. Večer dostávají rodiče bojový úkol uspat děti a přijít do společenské místnosti, kde se hodnotí celý den pobytu. Debatuje se o kurzech plavání v Brně i na pobytu, o večerníčku, o tom, které družstvo vede, občas zazní i zpěvy nebo hrajeme společenské hry atd. Rádi uvítáme nápady vás, rodičů! Snažíme se vyplnit většinu času pestrým programem, ale abyste měli o dovolené i nějaké rodinné chvilky pro sebe a své děti, naplánovali jsme v půlce týdne volný den k relaxaci, nabrání nových sil do zbylých dnů a taky na různé výlety. A že jich v těchto krásných oblastech není málo!


Dovolená s dětmi, kde za Vás program vymýšlí někdo jiný!

Dovolená na kanapíčku s nohama nahoře to sice není, ale o to víc to stojí za to! Přijďte se přesvědčit, vezměte děti a pojeďte s námi na dovolenou, kde děti budou vydováděné a rodiče malinko unavení! Těšíme se na Vás na pobytu!

CK Plaváčci