Zimní pobyt s plaváním a lyžováním v Beskydech

  

Kdy? 18.-24.2.2018

Kde? Hotel Petr Bezruč 

Pobyt je vhodný pro rodiče, prarodiče a děti od 1 roku do 12 let.

Pohádková dovolená v Beskydech s lyžováním pro malé i velké!

 

Horský hotel Petr Bezruč *** se nachází v klidné části horského údolí v obci Malenovice, ve výšce 620 m. n.m. v Beskydech. Přímo pod  nejvyšší horou zvanou Lysá hora. Právem se hotel může pyšnit polohou přímo v srdci Beskyd. Nejbližším městem je 7 km vzdálený Frýdlant nad Ostravicí. Hotel Petr Bezruč v Beskydech nabízí komfortní ubytování v Beskydech pro milovníky hor.

Hotel** Petr Bezruč nabízí pokoje třídy LUX ve dvoulůžkovém i třílůžkovém provedení. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, zvlášť toaleta), balkonem, telefonem, TV. Apartmány se skládají ze 2 průchozích pokojů (ložnice, obývací pokoj) a jsou navíc vybaveny ledničkou. V hotelu je restaurace, kavárna a denní bar.

K dispozici je krytý bazén se slanou vodou (12 x 6 m) o hloubce 1,2 m o teplotě 28°C, parní box, finská sauna, infra sauna, masáže, fitness, inhalace, solná jeskyně a dvoudráhový bowling. Nechybí ani příležitost zahrát si kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, šipky a ruské kuželky. Přes letní sezónu možnost zapůjčení horských kol, v zimním období pak možnost zapůjčení lyžařské výbavy. Na welness, které nebude zahrnuto v ceně mají naši zákazníci slevu 30%.

NA HORÁCH, NA HORÁCH, TAM JE PRÍMA A TO KLÍMA…………

 

Připravili jsme si pro vás pohádkový týden plný legrace, pohybu, jógy, her, písniček, vyrábění, pohádek, dobrodružství a zážitků. Děti čekají lekce lyžování, plavání, dětské jógy, ale i výtvarné činnosti a večerní divadlo s programem.

Podrobné informace k pobytu

Program na pobytu je připraven pro děti od 1 roku do 12 let. Dítě mladší 3 let neplatí lůžko a nemusí platit stravu.

V ceně je zahrnuto: 

 • 2x denně lekce plavání pro děti + saunování po lekci
 • 1x denně lekce lyžování s instruktorem (vstup do dětského parku hradí rodiče)
 • 1x denně lekce cvičení pro děti s rodiči
 • sportovní a zábavný program pro děti i rodiče v herně nebo okolí hotelu (hry a souteže, výtvarná činnost, hrané pohádky - večerníčky, karneval, stezka odvahy, apod.) veden našimi instruktorkami
 • mini kurz baby masáží
 • strava, ubytování a poplatek obci
 • herna pro děti, s celodenním volným přístupem
 • krmící židličky
 • parkování, wifi

Pojeďte si s námi užít bezva týden na horách!

Horský hotel Petr Bezruč *** se nachází v klidné části horského údolí v obci Malenovice - http://www.hotelpetrbezruc.cz.

Lyžovat budeme s dětmi v lyžařském středisku Opálená - http://www.areal-opalena.cz/  - vzdáleném 9 km od hotelu. Naše lektorka si rozdělí děti do skupin začátečníků a pokročilejších lyžařů. Nejprve se všichni rozcvičí, protáhnou, pak se věnuje první skupině a později druhé. Rodič pomáhá dítěti vyjet kopeček, nazout lyže a celkově ho morálně podporuje :) Vstup do dětského parku u sjezdovky není zahrnut v ceně – 60 Kč na dítě za den. Větší děti , které již využijí vlek si také musí zakoupit permanentku sami.

 

Je dobré děti připravit na lyžování už doma, vyzkoušet s nimi lyže (i když jen doma na koberci) a pozitivně je motivovat.

K dispozici velká parkoviště těsně u sjezdovky, půjčovna lyží, servis, lyžařské školy pro děti i dospělé, občerstvení přímo v areálu sjezdovky.

Tipy na výlety

Region Beskydy charakterizuje nabídka, ve které dominují tři nejdůležitější komponenty spokojeného pobytu: příroda, kultura a dobrodružství. Volný den na pobytu, kterým je vždy středa, můžete využít k výletům, zde je pár tipů pro vás:

 • Lysá hora měří 1323 metrů a je nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd. Dá se na ni přijít pěšky, vyšlapat na kole a za dobrých sněhových podmínek vyjet na běžkách.
 • Štramberk - Přestože Štramberk patří k menším městům regionu, dokázal se proslavit v širém kraji. Patrně nejznámější jsou zdejší vyhlášené Štramberské uši, což jsou perníkové kornouty plněné nejrůznějšími náplněmi.
 • Pustevny - Pojmenované po poustevnících, kteří zde žili a z nichž poslední zemřel roku 1874, jsou význačným turistickým střediskem. Pustevnám dominují dřevěné stavby postavené v lidovém slohu významným slovenským architektem Dušanem Jurkovičem.V zimě se Pustevny stávají vyhledávaným lyžařským střediskem s 11 lyžařskými vleky a 9 sjezdovkami
 • Zoologická zahrada Ostrava se nachází v ostravské Stromovce na území městského obvodu Slezská Ostrava. Museum Tatra Kopřivnice - Nejucelenější sbírka věnovaná kopřivnické vozovce, později proslavené jako fenomenální automobilka TATRA.
 • Jízdárna Malenovice - V blízkosti hotelu se nachází jízdárna Malenovice, kde můžete využít projížďky na koních, nebo si jen tak koně prohlédnout. Vzdálenost od hotelu je cca 500 metrů. Více informací na: www.jizdarna-malenovice.com

Rezervace místa

Pokoje si můžete rezervovat u instruktorů z Plaváčku. Smlouva se odevzdává na tř. Gen. Píky 11, kde se také hradí v hotovosti cena pobytu do 7 dnů od rezervace. 

Kontakt: 604 344 219, 733 195 054, info@plavacci.com