Jak to vypadá na našich táborech

Příměstské tábory v Brně

Naše letní příměstské tábory v Brně jsou určeny dětem již od čtyř až do dvanácti let. Některé tábory jsou připraveny jen pro určitou věkovou kategorii, záleží na táborovém tématu. Program je vždy pečlivě připravený, podle toho, jak staré děti budou tábor navštěvovat. Děti čekají jak pohybovéh aktivity venku i vevnitř, tak tvůrčí a kreativní činnost, jejiž výsledky si budou moci nechat na památku. V programu nebude chybět ani oblíbené muzicírování či pohádky.

Děti si zacvičí, proběhnou se v přírodě, při našem tvořeníčku budou malovat a vyrábět podle vlastní fantazie. Do programu jsme zařadili i pohybové hry, celo-táborovou hru, výlety a spoustu další zábavy s ostatními dětmi. O děti budou pečovat oblíbení lektoři z Plaváčků, kteří mají dlouholetou praxi nejen v plavání, ale i s vedením pobytů a organizováním dětských akcí. Zajištěná strava pro děti bude vyvážená a zdravá, připravena z kvalitních čerstvých surovin, které odpovídají požadavkům ochranné stravy a jsou bez chemikálií a barviv, a samozřejmě v dostatečném množství. Také pitný režim je pro děti zajištěn po celý tábor.

 

Pobytové tábory

O letních prázdninách vždy pořádáme i tábor pro větší děti od šesti do čtrnácti let. Jedná se o tábor mimo Brno v přírodě, kde děti tráví celý týden. Ubytování máme většinou v chatkách, děti mají zajištěnou celodenní stravu i pitný režim a veškeré sociální zázemí. Ale televizi ani počítač za celý týden nepotkají. Program je připraven jako na klasickém táboře kde nechybí budíček, rozcvička, táborové hry, poznávání přírody a nových dovedností, táboráky a spaní pod širákem. Děti jsou celý týden venku a mají dostatek pohybu, zábavy a kamarádů. Po týdnu s námi v lese se jim nebude chtít jet domů. 

Další informace a přihlášky na čísle 604 344 219 nebo 733 195 054

nebo na adrese info(zavináč)plavacci.com
Těšíme se na vás.

Ohlasy na tábory:

Dobrý den, moc děkujeme za povedený příměstský tábor s Žofkou, naše děti si jej moc užili. Velice jsme ocenili zapojení mužského instruktora, "strejda" byl moc fajn a v době tet a paní učitelek je to téměř vzácnost, tak doufáme, že vydrží...:-)
Maminka Lindy (4 roky) a Jonáše (5 let)


Dobrý den,
děkuji moc za tento týden, co byl. Isabellka byla moc spokojená. Takže děkujeme všichni. Přeji hezký den a třeba zase za rok.
Maminka od Isabelky

Dobrý den,
chtěla bych Vám a predevším pak Katce a Honzovi moc poděkovat za první běh letního příměststkého tábora se Žofkou.
Pro naši Alžbětku to byla první podobná zkušenost a je z ní maximálně nadšená (už teď se ptá, jestli bude na tábor chodit i příští rok). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám krásne léto.
Magda a Alžbětka (5 let)


Hezký večer,
chtěla bych moc poděkovat za trosečnický týden. Aďa byl nadšen, takže my taky. Nad naše očekávání rychle si na super kapitánky lodi zvykl a doma pěl jen chválu.
Takže děkujeme