Jak se přihlásit?

Buď telefonicky na 604 344 219 nebo napište na info@plavacci.com
nebo v našem rezervačním systému https://plavacci.isportsystem.cz
Pro rezervaci je třeba nahlásit jméno dítěte, datum narození, telefonní kontakt a email na rodiče.
Přihlásit se můžete kdykoli během roku – zjistěte volnou kapacitu telefonicky, emailem či přímo na https://plavacci.isportsystem.cz/

Rezervačním systém

Pojišťovny a Benefit+

Žádáte příspěvek na plavání od zdravotní pojišťovny a platili jste kurz převodem?  Fakturu naleznete v našem rezervačním systému pod svým účtem – https://plavacci.isportsystem.cz/. Tato faktura splňuje veškeré náležitosti. Při nutnosti doplnit do faktury údaje či vyplnit jiný formulář si Plaváčci s.r.o. vyhrazují lhůtu až 30 dnů na vyřízení.

Dárkové kupony zakoupené nebo získané v roce 2021 lze uplatnit do 1.9. 2022. Za dárkové kupony není možné vracet hotovost. Dárkový kupon lze podomluvě využít i na jinou nabízenou aktivitu. Zájemci o platbu na fakturu nebo přes Benefit plus, můžete zaslat objednávku na e-mail info(zavináč)plavacci.com, nejpozději však 14 dní před začátkem kurzu.

Možnost proplacení kurzovného přes Benefit Plus můžete využít 1x za 6 měsíců tzn. 2 x do roka, vždy je možno čerpat kurzovné na max. 10 lekcí v hodnotě 3100,- . Počet lekcí na jednotlivých bazénech se v průběhu roku mění, vždy se informujte, kolik lekcí následující kurz obsahuje! Cena se odvíjí od počtu lekcí.

Aktuální ceník na školní rok 2022/2023

Kraví hora, pondělí

 • Vířivka, děti 1 – 3 roky
  10 lekcí – 3 500,-
 • Hrátkový bazén, děti 2,5 – 7 let
  10 lekcí – 2 950,-
 • Dráha (samostatně plavající děti 5-12 let, které se učí a zdokonalují plavecké styly)
  pololetí – 4 900,-

Za Lužánkami, středa a čtvrtek

 • Vířivka
  10 lekcí – 3 700,-
 • 16m výukový bazén
  10 lekcí – 3 500,-

Zkušební lekce plavání – 380,-

Slevy

 • sourozenecká 100,- na kurz pokud navštěvuje kurz i druhý a další sourozenec, může využít slevu při každém placení

Praha Rehaklub

Kurzy pro děti od šesti měsíců do šesti let trvají deset týdnů, obsahují tedy deset lekcí a stojí 3 100 Kč. Kurzovné lze vrátit pouze 7 dní před zahájením kurzu a to jen z vážných zdravotních důvodů. Po zahájení kurzu se peníze nevracejí. Zameškané hodiny si můžete po domluvě nahradit, ovšem jen v případě, že své dítě omluvíte řádně předem.