Omlouvání lekcí plavání

Prosíme rodiče omlouvejte si své lekce, pokud víte , že nemůžete přijít. Pro omlouvání lekcí využívejte prosím přednostně rezervační systém nebo sms, momentálně jsme dost vytíženi a nemusíte se vždy dovolat a lekci již pak nelze omluvit. Děkujeme. Každou řádně omluvenou lekci si můžete nahradit dle podmínek provozního řádu v rámci uhrazenéh kurzu. Lekce si můžete omlouvat v rezervačním systému, nebo zasláním sms na číslo 604 344 219.

Video návody k systému

Na sms neodpovídáme. Prosíme, pokud s námi nepotřebujete řešit nic jiného, netelefonujte kvůli omluvě. Omlouvat se tímto způsobem můžete i o víkendu. Chcete-li si své omluvené lekce nahradit, je nutné, abyste se omlouvali vždy dopředu, nejpozději však večer před tím, než máte plavat! Čím dříve nám dáte vědět, že se nemůžete zúčastnit, tím lépe pro rodiče, kteří shánějí náhradu. Berte toto prosím v potaz, i vy jednou budete shánět náhradu. Zaplacené kurzovné lze vrátit v plné výši pouze tehdy, bude-li o vrácení požádáno do 7 dnů před zahájením první lekce.

Po zahájení kurzu se peníze nevracejí, ani nepřevádějí do dalších kurzů. A to ani v případě nemoci, dovolené atd. Řádně omluvené lekce lze po domluvě nahradit, ale pouze souběžně se zaplaceným kurzem.

To znamená, že když si chcete vybrat lekce, ze kterých jste se řádně dopředu omluvili, musíte někdy přijít 2x i vícekrát v týdnu. Jednou na svou pravidelnou lekci a jednou na náhradní hodinu. Když jste se například nemohli se svým děťátkem zúčastnit tří lekcí z kurzu, který jste zaplatili a nestihnete si již vybrat omluvené lekce v tomto kurzu, nahradíte si tyto hodiny souběžně s kurzem následujícím, pokračujete-li dále nebo až se znovu rozhodnete pokračovat. Jestliže si však nechcete momentálně koupit další kurz, musíte počkat i s vybíráním náhrad.

Náhrady vždy lze vybírat pouze ve skupince, která odpovídá věku dítěte. Děti na dráze mají vypsaný pouze pondělní termín, není tedy možné náhrady vybírat. Děti, které plavou v hrátkovém bazéně v pondělí odpoledne mají možnost vybírat náhrady v úterních lekcích na Kociánce.

Provozní řád

Náhrady Vám u nás budou evidovány až do té doby, než se rozhodnete zaplatit svému dítěti další kurz, při kterém si je můžete vybrat, ale nejdéle 60 dní. Stejně tak na vyčerpání náhrad máte 60 dní od doby, kdy vám skončil kurz, ve kterém omluva vznikla.

Nelze chodit pouze na náhradní lekce, aniž byste měli současně zaplacený kurz.

Rezervace náhrad

Náhrady za své řádně omluvené lekce si rodiče hledají pod odkazem Rezervujte, domlouvají osobně s instruktorkou na recepci v plavání nebo telefonicky.

Pokud Vám instruktorka sdělí, že momentálně není nikdo omluvený a tudíž nemůže žádnou náhradu nabídnout, je potřeba, aby se rodiče buď dívali do systému častěji, zda se místo neuvolnilo, nebo si zadali lekci jako hlídanou. Pokud máte zadanou hlídanou lekci a někdo se ve skupině omluví, přijde vám automaticky generovaný email, že jste byli zapsáni na náhradu. Negarantujeme volná místa na bazéně kde zrovna máte zakoupený kurz, pro své náhrady můžete využít i ostatní bazény. Pro provedení internetové rezervace se rodič nejprve musí dle návodu zaregistrovat na jméno dítěte. Pak si může hledat možnosti náhrad a provádět náhradní rezervaci sám přes internet . Náhradní lekci si můžete zadat i v den lekce. (Zarezervovat náhradu vám půjde jen v tom případě, že máte v plavání všechny své lekce/kurzy uhrazené).

Jak se zaregistrovat na našich stránkách, abyste si mohli vybírat a zadávat náhrady sami:

  • Uživatelské jméno – zvolíte si libovolně sami
  • Příjmení rodiče
  • Jméno rodiče
  • Telefonní kontakt
  • Email
  • Po uložení rodiče si vkládáte jména a data narození svých dětí
  • Tyto údaje musí být shodné s těmi, které jste uvedli do přihlášky.

Pokud jsou všechna místa obsazené, nenabídne se vám žádná možnost. Náhrady je možné si rezervovat vždy jen v aktuálním kurzu-tj. 5 týdnů. Po přihlášení – uvidíte kurzy, které jste měli a máte zaplacené (přesné označení kurzu) a své omluvené lekce, u kterých se nabízí možnost -> SMAZAT -> (tzn. nahradit) nabídnou se vám všechny volné termíny, zvolte si prosím skupinku vhodnou pro věk vašeho dítěte. Pokud je dítě mladší jednoho roku, dodržujte prosím doporučení, ve kterém kurzu můžete nahrazovat. Kdy se Vám nepodaří náhradu rezervovat: když nemáte zaplacený kurz nebo nemáte doplacený kurz.