Náš tým

 

Martina Zítková

K Plaváčkům jsem připlula pro mě úplně nečekaně v roce 2011, kdy jsem zde začala působit jako lektorka. Práce s dětmi mě baví a tak jsem si řekla, proč to nezkusit s dětmi nejdříve ve vodě. Jak se děti vyvíjí a z bříška se dostanou na souš, tak se vyvíjím i já. Nejdříve začnu ve vodě a pak se pomalu dostanu na souš, jsem studentkou učitelství na prvním stupni a pevně věřím, že i v budoucnu mé zkušenosti z vody uplatním na souši. V zimě mě najdete ještě jako instruktorku lyžování na zrádných kopcích Vysočiny. V Plaváčcích se můžeme potkat na bazénech na třídě Generála Píky a Kraví hoře a občas i na lekcích cvičení. V létě a v zimě si spolu zařádíme na pobytech pro rodiny s dětmi, kde kromě plavání naučím Vaše děti základům lyžování.V létě vedu příměstské tábory. S vedením táborů mám velmi dobré zkušenosti, od svých 15 let jsem působila na pozici jako skautská vedoucí a k tomu patřilo i letní táboření. Vydrželo mi to až do mých 21 let.

  • V roce 2011 jsem absolvovala kurz plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku akreditovaný MŠMT
  • V roce 2015 kurz kojeneckého a batolecího cvičení.

Sport je můj lék a moje droga, ráda lyžuji, jezdím na kole a běhu se nebráním. Plavání samozřejmě taky. Ve volných chvílích trávím čas se svojí čtyřnohou kamarádkou, ručními pracemi a odreagováním nad dobrou knihou:D

"Člověk je jako ryba, nedokáže bez vody žít."

 

 

Lucie Anna Bártová

Jinou práci, než s dětmi si už nedokážu představit. Od 16 let se věnuji pedagogice volného času, nyní pracuji v mateřské školce a ve svém volném čase jsem „teta“ na plný úvazek. S vodou si úžasně rozumím a jsem ráda, že můžu své nadšení z pobytu ve vodě předávat i těm nejmenším. Baví mě jakýkoliv pohyb a ráda si hraji.

 

  • Pedagog volného času (MŠMT 2015)
  • Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky ( 69-017-M, MŠMT 2017)
  • Plavčík Instruktor dětského plavání (74-011-M, MŠMT 2020)
  • Zdravotník zotavovacích akcí
  • VŠ Sociální pedagogika

 

Každý den se od dětí učím a těším se, až se něco nového naučím i od vás. Lucie