Připravili jsme pro vás intenzivní kurz na rozloučení se s létem ☀

Kurz bude probíhat na Kraví hoře v termínu 19. – 22.9.

Rozvrh lekcí a možnost přihlášení naleznete na https://plavacci.isportsystem.cz/ v záložce Kraví hora,
tak neváhejte a hlaste se nyní! 🙌❗

Léto bez vody si nikdo z nás snad ani neumí představit! Vysoké teploty a krásné počasí nás k vodě přímo táhne. Spojit příjemnou věc s užitečným je ideální řešení.

Chystáme pro vás letní intenzivní kurzy 2023 od miminek po předškoláky!
🐸

Dítě plave pět dní v týdnu pod dohledem instruktorky plavání. Časté opakování cviků a setkání s vodou je pro dítě velmi prospěšné. Lépe si zvyká na vodní prostředí a rodiče se zase lépe učí novým úchopům a manipulaci s dítětem. Zvlášť pro nováčky, kteří s plaváním začínají je osvojování cviků jednodušší, když se s nimi ze začátku setkávají denně, tzn., není mezi nimi týdenní pauza. Zařadit intenzivní kurz plavání v létě je vhodné i z toho důvodu, že dítě nemá dlouhou pomlku mezi plaváním. Byť se může zdát, že taková výuka má mysl pouze pro větší děti, opak je pravdou. Batolata obvykle rychle zapomínají, že prostředí bazénu znají a po prázdninách si musí znovu zvykat. V létě není v naší nabídce pravidelné plavání, kdy dítě chodí do kurzů každý týden. Rodiče s dětmi tedy po dobu letních prázdnin nenavštěvují pravidelné lekce plavání, což může být pro některé děti dlouhá doba. Díky tomu se může stát, že děti zvyklé na pravidelné osvojování plaveckých dovedností se po dvouměsíční pauze mohou některé dovednosti učit znovu. Proto je intenzivní kurz plavání rodičů s dětmi v létě ideální.

Vodní prostředí napomáhá přirozeně a vědomě k vyšší soudržnosti oproti jiným kolektivním činnostem. Lekce vedené instruktorem (ve srovnání se samotným volným pohybem v bazénu) mají bezesporu své výhody. Je zde zapojeno řízení a kontrola metodického postupu plaveckým odborníkem. Stejně tak na výsledky jedince působí kladně zapojení do určité sociální skupiny dětí. Děti se motivují navzájem.

Přijďte mezi nás na letní kurzy a plavání pro vás bude hrou!!

Letní prázdniny jsou dobou, kdy se děti dlouho nedostanou do pravidelného kontaktu s bazénem. Právě proto Vám, kteří zůstáváte v Brně, nabízíme možnost letních intenzivních kurzů. Děti tak nejen snadněji překonají prázdniny bez pravidelného plavání, ale také udělají velký pokrok ve svých plaveckých dovednostech. Tím, že je mezi jednotlivými lekcemi jen krátká prodleva, nestihnou zapomenout, co natrénovaly minule a tím pádem nemusíme tolik času věnovat opakování již nabytých dovedností.

Letní kurz je jakýmsi překlenovacím mostem, kde děti nestihnou zapomenout a v září pak pro ně obvykle nenastává období nového zvykání, ale plavat chodí „jako domů“.

Nadcházející kurzy

Připravujeme